فراخوان سومین جشنواره دانشگاهی رویش منتشر شد

شناسه : 5677958

فراخوان سومین جشنواره دانشگاهی رویش منتشر شدفراخوان سومین جشنواره دانشگاهی رویش منتشر شد

 
 
سومین جشنواره دانشگاهی، ویژه ارائه فردی، گروهی و معرفی طرح ها و کانون های برتر فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه شهید چمران اهواز با انتشار فراخوان آغاز به کار کرد. 
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، این جشنواره در سه بخش شامل «ارائه آثار و دستاوردهای فردی» از قبیل هنرهای تجسمی، صنایع دستی، فیلمنامه، نمایشنامه، موسیقی، ادبی؛ «آثار و دستاوردهای گروهی» شامل فیلم، تئاتر، موسیقی و «شناخت کانون برتر، ایده‌ها و طرح‌های برتر کانونی» برگزار می شود. 
بنا به این گزارش، سومین جشنواره رویش دانشگاه شهید چمران اهواز، امسال با یک بخش جنبی به عنوان «جایزه ویژه مسئولیت اجتماعی» نیز همراه است. کلیه دانشجویان علاقه مند به مشارکت در این بخش می توانند خلاصه فعالیت های داوطلبانه خود در زمینه کمک رسانی در حوادث طبیعی و غیرطبیعی، محرومیت‌زدایی امور خیریه، حفاظت از محیط زیست، حوزه سلامت و دفاع از کیان کشور را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. همچنین شرکت کنندگان در بخش معرفی کانون برتر، ایده‌ها و طرح‌های برتر کانونی باید گزارش دستاوردهای کانون خود را به دبیرخانه ارسال نمایند.
گفتنی است، دانشجویان شرکت کننده در بخش های فردی و گروهی می بایست علاوه بر ارسال آثار به پست الکترونیک ruyesh3.scu@gmail.com تصویر کارت دانشجویی خود را نیز ارسال نمایند. 
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب آگاهی بیشتر با شماره های ۳۳۳۳٠٠۱۱ تا ۱۹ و داخلی ۵۵۱۷، ۵۵۱۹ و   ۵۵٠۳ تماس بگیرند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.