آیین تشییع پیکر و خاک‌سپاری شهید عباس نژاد دانش‌آموخته دانشگاه شهید چمران اهواز

شناسه : 4033160

آیین تشییع پیکر و خاک‌سپاری شهید عباس نژاد دانش‌آموخته دانشگاه شهید چمران اهوازآیین تشییع پیکر و خاک‌سپاری شهید عباس نژاد دانش‌آموخته دانشگاه شهید چمران اهواز

 

آیین تشییع و خاک‌سپاری پیکر شهید مجتبی (سروش) عباس نژاد از دانش‌آموختگان دانشگاه شهید چمران اهواز امروز یکشنبه با حضور جمعی از مسئولان، فرماندهان سپاه و ارتش، تعدادی از اعضای هیات علمی، دانشجویان این دانشگاه و مردم شهیدپرور اهواز در بهشت شهدای اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، شهید عباس نژاد از مسافران هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین بود که صبح چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) در حوالی شهر پرند تهران سقوط کرد.

وی متولد سال ۱۳۷۲ و از دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۰ در رشته کارشناسی برق دانشگاه شهید چمران اهواز بود که امسال در مقطع دکترا رشته الکترونیک دیجیتال در دانشگاه تورنتو کانادا تحصیل می‌کرد.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراین با ۱۷۶ مسافر و ۹ خدمه پروازی که صبح چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه جاری تهران را به مقصد کی‌یف پایتخت اوکراین ترک می‌کرد حوالی شهر جدید پرند در استان تهران سقوط کرد و همه مسافران آن جان باختند.

روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز بار دیگر درگذشت مجتبی عباس نژاد دانش‌آموخته این دانشگاه و سایر شهدای این سانحه را تسلیت می‌گوید.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.